merlini-dota2-comeback

.

بازیکن محبوب و مشهور دوتا و دوتا۲ به نام Ben Wu ملقب به Merlini . اگر شما هم جزو علاقمندان به Stream های آنلاین بازیکنان باشید حتما کانال Merlini در توئیچ رو مشاهده کردید و چیزهای زیادی از این بازیکن یاد گرفتید. بازیکنی که حتی اگر به مپ های قدیمی دوتا نیز نگاهی بندازید اسم او را در Loadscreen خواهید دید. Merlini بازیکن تیم رویایی MYM بود . MYM ای که واقعا رویایی و دست نیافتنی بود و تا مدتها تیم برتر در تمامی مسابقات بوده و هنوز هم خیلی ها عاشق آن تیم رویایی هستند.

با آمدن دوتا ۲ تصمیم گرفت که بازی حرفه ای را کنار بگذارد و به گزارشگری بپردازد و به طور تخصصی آنالیزور بازیهای مهم شود. میتوانیم مشاهده کنیم که به طور قطع در این کار نیز موفق بوده و جزو برترین آنالیزور های جهان است که در مسابقات بزرگی همچون TI ها ، Beyond The Summit ها و D2L ها او را در کنار گزارشگرانی همچون LD – Ayesee – Tobiwan و … دیده ایم .

اکنون شایعاتی شده در مورد بازگشت این بازیکن به رقابت های حرفه ای شده است. البته Merlini چندین بار برای بازی کردن حرفه ای تلاش کرده است و تیم هایی تاسیس کرده اما نتوانسته نتیجه لازم را بگیرد. مدتی هم در تیم Zephyr بود که این تیم نیز Disband شد. البته اکنون شرایط کمی فرق می کند و به نظر میرسد که کار او جدی تر است. شایعاتی که شده در مورد تشکیل تیم با DeMoN است . DeMoN ای که بعد از TI4 و جدا شدن از تیم Liquid نتوانست تیمی برای خود پیدا کند .
بازدید : 871 نفر      تاریخ ارسال : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵      نویسنده : NerdiS      موضوع : اخبار دوتا 2

پاسخ دهید

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
ویدئوها