بازگشت BabyKnight به DOTA 2

اخبار دوتا 2 ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ بدون دیدگاه 1953 بازدید

baby knight-dota2

 بازگشت BabyKnight به DOTA 2

.

Jon BabyKnight  چهره ی آشنایی برای طرفداران و بازیکنان روز های Warcraft 3 Dota و نه تنها برای زمان خود بلکه برای افسانه های ۲۰۱۰ هم است.

Babyknight حرفه اش در  SC2 را رها کرد و به بازی بازگشت که شهرش را در آن یافت و خود را برای آن یکبار دیگر آماده  می کند . ما مصاحبه ای با او در مورد بازگشتش و همچنین برنامه های آتی او داشتیم و این که آیا DOTA بشیتر مهارت می خواهد یا SC سوال کردیم.

اویکی از نام های بزرگ زمان خود است ،و با این بازگشت شور وهیجان را به کهنه کار های DOTA خواهد آورد.و او همچنین اشاره کرد که هنوز قادر به انجام بازی DOTA  برای بی نهایت ساعت بدون استراحت است.گفت و گویی با او در اوایل شب داشتیم و با او درباره بازگشتش به صحنه ی DOTA صحبت کردیم.

.

  • – شما یک گام بزرگ در حذف زندگی حرفه ای خود در  SC2 به منظور بازگشت به DOTA گرفته اید. چه چیزی در مورد این بازی شما را وادار به بازگشت کرده ؟

          من دوباره به تازگی بازی را شروع کردم و هنوز هم بی اندازه از بازی کردن لذت می برم . در گذشته برای خارج شدن از(DOTA) دلایل خودم را دارم اما بیش تر از همه می خواستم بازی  ۱ vs. 1 را تجربه کنم. در مورد این تصمیم گیری هیچ تاسف نمی خورم. مشکل در حال حاضر این است که احساس می کنم بسیاری مانند  blizzardگزینه های ضعیفی را در رابطه با sc2 ساختند ، اما (حتی) بدون این که فکرکنم ، می فهمم که از DOTA بیش تر لذت می برم .!

  • – الان که شما (دوباره) به صحنه برگشتید آیا برای پیوستن یه یک تیم در آینده ای نزدیک برنامه دارید یا اینکه می خواهید تیم خودتان را داشته باشید                         من  در حال حاضر به دنبال پیوستن به تیمی که به یک mid player  نیاز دارد هسام ، با این حال اگر ۴ بازیکن مستعد را پیدا کنم ، تیم خودم را خواهم داشت .خواهیم دید !
  • – بازگشت شما لبخند کسانی که از روی علاقه دوران وارکرفت دوتا را به یاد می آورند به همراه دارد تا چه حد فکر می کنید شما می توانید به عنوان یک بازیکن به جایگاهی بلندی خواهی رسید ؟

         من معتقدم که می توانم جایگاهم بلند تر از آنچه انگیزه دارم شود اگر زمان مناسب به من داده شود  اما تازه یک ماه از شروع دوباره ی من می گذرد ولی در ماه های آینده می توان به چهره ی گذشته ی خود نه به طورکامل، بازگردم.مانع بزرگ من فهمیدن تمام تغییرات بازی است. من هنوز هم همه را شگفت زده می کنم در حال حاضر و پس از این.

  • – تصور می کنم سازگاری با تغییرات این چندسال بسیار دشوار است . شما گفتد که احساس می کنید DOTA   نسبت به SC2 به مهارت خاصی نیاز ندارد.آیا هنوز چیزی است که با آن موافق باشید ؟

       بله البته، دوتا بازی واقعا سختی است اما SC2 مانند سخت ترین بازی موجود است .

  • – چند سال پیش ، هنگامی که بخشی از صحنه بودید شما در مقابل بازیکنان که هنوز هم جزء نخبگان جهان هستند .هیچ یک از  دشمنان قدیمی شما حاضر به یک نبد دیگر هستند؟

       شخص خاصی نه ! من فقط به دنبال دیدار دوباره ی بچه ها هستم  .

dota2-babyknight

 

تنها چیزی که صحنه بازی از آن سود می برد بازگشت دوباره BabyKnight  هست . قطعا نظرات افراد علاقه مند که او در بازگشت خود چگونه عمل خواهد کرد وجود دارد اما زمان فقط مشخص    می کند که او در نهایت چه تاثیری خواهد گذاشت .

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی