به آیتم Persian Gulf Cup Season 6 رای بدهید

اخبار دوتا 2 ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ یک دیدگاه 1859 بازدید

dota2persian-void-set-rate

.

به نقل از دوتا ۲ پرشین :

.

بعد از نظر سنجی در سایت توسط شما همراهان همیشگیِ ما و با توجه به انتخاب تک ایتم ما نیز آنرا سر لوحه ی کار خود برای تیکت بعدی و رسمی ایران کردیم همانطور که شما نظر و رای داده اید قرار بر این شد که ما نیز یک ایتم تک از هیروی VOID طراحی و با خرید تیکت بعدی به شما هدیه دهیم و اما مبحث اصلی : این ست برای هیروی FaceLess Void می باشد و دارای انیمیشن تخصصی (Custom Animation) میباشد و ما نیاز شدید به دوباره دست در دست هم دادن داریم و همه ی دوتا ۲ باز های ایرانی باید به لینک WorkShop این ایتم که در زیر پیوست میشود رفته و به این ایتم رای دهید که سریع بتوان تیکت یعدی را در اواخر بهمن آماده ی اضافه کردن به بازی کنیم .

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=374143373
http://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=379985722

.

dota2persian-void-set

.

نکاتی بسیار مهم که در رابطه با این تیکت شایان ذکر است :

.

۱_ این تیکت در قسمت تیکت های پروفشنال Professional قرار خواهد گرفت .
۲ _ برای ارج نهادن و مهم دانستن آیتم و تیکت توسط Valve همه ی ایرانی ها بلا استثنا به صفحه ی WorkShop ست  رفته و آن را لایک داده و زیر آن کامنت درج کنند .
۳ _ ما بر آن شدیم که ورودی ثبت نامی تیم ها از ۱۵۰ تومان کاهش دهیم و به ۵۰ الی ۱۰۰ هزار تومان برسانیم که همه ی تیم های ایرانی بتوانند در آن ثبت نام کنند .
۴ _ جایزه ی این دوره از مسابقات ۳ میلیون تومان معادل ۱۰۰۰ دلار و با گرفتن اسپانسر به ۱۰ میلیون تومان ۳۰۰۰ دلار برای تیم های ۱ تا ۸ لحاظ شده است که همه سهمی در جایزه داشته باشند .
۵ _ این تیکت و ایتم و حتی جایزه به همت خیلی از دوستان ایرانی و حتی خارجی به سر انجام رسیده است پس با گذاشتن ۱ دقیقه زمان خستگی آنرا را از بین خواهید برد .
۶ _ پیرو صحبت هایی که با مسئولین مسابقات بزرگتری در دوتا ۲ شده است موافقت هایی برای آمدن تیم های برتر این دوره در تورنمنت های معتبر تر نیز فراهم گردید .

نظرات شما عزیزان

یک پاسخ به “به آیتم Persian Gulf Cup Season 6 رای بدهید”

  1. *lord* گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما نمیدانم چگونه از شما قدر دانی کنم واقا برای ایران و دوتا باز اینرانی تلاش میکمنید من یه پسر ۱۵سایه هستم و بیشتر از ۵سال است دوتا ۲ بازی میکنم حالا تعریف از خود نباشد بازیم بدک نیت اما دیگه خسته شدم از با خارجی ها بازی کردنو با نوبا اوفتادن دوست دارم یه تیم رسمی داشته باشم و شاید در این سایت بتوانم به ارزوم برسم اگر شما کمکم کنید من یک تیم رسمی میخام و بازیم هم خوبه لطفا دله منم شاد کنید ممنونم واقا زحمت میکشییییییییید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی