تمامی تغییرات تیم ها بعد از TI4

اخبار دوتا 2 ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ بدون دیدگاه 1236 بازدید

dota2_teams_changes

.

یک امر کاملا طبیعی است که بعد از هر مسابقه ای یک سری تغییرات در تیم ها بوجود بیاید ، چه برسه به بزرگترین مسابقه تاریخ ورزشهای الکترونیک که برای خیلی ها بسیار مهم بود. خیلی از تیم ها هنوز هم در شک باخت تیمشون هستند و واقعا از این امر ناراحت …

ولی خوب کاری از دست تیم ها بر نمی آد جز اینکه برای آینده ای بهتر یا برنامه ریزی کنند و تغییر استراتژی بدن یا اینکه در ترکیب تیم و بازیکن ها تغییراتی ایجاد کنند.

کلیه اخباری که در این مطلب برای شما می نویسیم ، از سایتهای مرجع هست و تغییرات به دو دسته ی تائید شده و تائید نشده (شایعات) تقسیم بندی می شود :

.

.

تغییرات تائید شده :

ChinaTeam DK :

LaNm : ترک این بازیکن از تیم DK و کنار گذاشتن دوتا ۲ به صورت کامل.

.

Europe MouseSports :

MSS : ترک بازی دوتا ۲ به مدت یکسال جهت رسیدگی به درس و زندگی .

.

France ex-SIGMA :

این تیم با ترکیب جدید تمام فرانسوی ظاهر خواهد شد. بازیکنان این تیم مدتی است که در حال تمرین با یکدیگرند و طبق خبر منتشر شده به زودی بازیکنان اعلام خواهند شد.

.

China IG :

YYF :  طبق پستی که این بازیکن در شبکه های اجتماعی گذاشت از هم تیمی ها ، طرفداران و بقیه تشکر کرد و گفت که وقتش رسیده که دیگه بازی نکنه . این بازیکن ، کار حرفه ای خودش رو از تیم LGD شروع کرد و در مسابقه TI2 به عنوان بازیکن Offlane قدرت خودش رو به نمایش کشید. YYF اعلام کرده که به طور کامل از صحنه کنار نمی رود ، اما بر روی کارهای دیگری تمرکز خواهد کرد.

.

Philippines Mineski :

Jay : خروج این بازیکن از تیم و ترکیب جدید تیم Mineski .

.

Denmark MYM :

Unicornxoxo : خروج این بازیکن از تیم MYM .

13aby Knight : بازیکن مشهور دوتا که مدتی رو به استارکرافت آورده بود ، اکنون با ورود به تیم MYM تصمیم گرفته به صحنه رقابتهای دوتا ۲ باز گردد.

.

United StatesEG :

Mason : خروج این بازیکن از تیم EG . با وجود اینکه مدت زیادی از ورودش به تیم EG نگذشته بود ولی تصمیم به کناره گیری نمود. و حالا باید منتظر باشیم ببینیم که Carry بعدی EG چه کسی خواهد بود.

.

China Newbee :

xiao8 : کناره گیری به طور کامل تا مدت نامشخص از دوتا ۲ . طبق مصاحبه ای که انجام داده ، با توجه به متاهل شدندش گفته که فعلا از تیمش کناره گیری می کنه اما این نکته رو هم ذکر کرده که نمیتونه از جایزه مسابقه TI5 بگذره و اون رو نادیده بگیره !!!

.

China CIS :

Black^ : بازیکن آلمانی تیم چینی CIS تصمیم به خروج از این تیم گرفت و گفته که دوران خوبی رو در چین گذروندم ، ولی حالا تصمیم به پیدا کردن تیم دیگری گرفتم .

.

United States Team Liquid :

Demon : این بازیکن تصمیم به ترک این تیم گرفت ، اما پیوستنش به تیم های دیگه هنوز مشخص نیست .

.

China VG :

Fy : این بازیکن خودش اعلام کرده که دیگه در تیم VG نخواهد بود اما مسئولان تیم اعلام کردند که ایشون از تیم نخواهد رفت 🙂

.

.

.

تغییرات تائید نشده ( شایعه ) : 

UkraineNa’vi :

 Puppey – Kuroky : شایعاتی شده که معلوم نیست چقدر به حقیقت نزدیک هست . گفتند که Puppey به همراه Kuroky این تیم رو ترک خواهند کرد و دو بازیکن تیم Empire یعنی alwayswannafly و Vanskor جایگزین آنها خواهند شد.

.

China IG :

Ferrari_430 : آقای ZSMJ اعلام کرده که Ferrari به DK خواهد پیوست . اگر اینطور باشد ، تیم IG دو بازیکن خود را از دست خواهد داد و باید منتظر اخبار این تیم باشیم.

.

China Team DK :

Burning – MMY : اخباری از این دو بازیکن مبنی بر ترک این تیم به گوش میرسه ، با توجه خروج قطعی LaNm ، تنها دو بازیکن غیر چینی این تیم یعنی Mushi – iceiceice باقی می مونن که در این صورت احتمال Disband ( منحل ) شدن این تیم زیاد هست.

.

United States EG :

Fear : با توجه به خروج بازیکن Carry تیم EG یعنی Mason و خالی بودن یک بازیکن Carry در این تیم ، احتمال بازگشت Fear زیاد است. هرچند هنوز اخبار قطعی نیست اما Arteezy در شبکه های اجتماعی عکسی منتشر کرده که در آن نموداری از پسرفت و سقوط این تیم بعد از خروج Fear از این تیم رو نمایش میده .

.

China CIS :

Black^ : در مصاحبه ای که بلک خبر خروجش از تیم CIS رو اعلام کرد ، گفته که بعد از حذفشون در مسابقه TI4 مقدماتی ، خبرهایی مبنی بر منحل شدن این تیم نیز بگوش میرسد .

.

Russia Relax :

ArtStyle : پس از بازگشت این بازیکن خارق العاده به دوتا ۲ و شنیدن خبرهایی مبنی بر هم تیمی شدن ArtStyle با Dread ، خبرهای دیگری نیز مبنی بر پیوستن این تیم به تیم Relax می باشد و شایعاتی شده که سه بازیکن روسی Dubas – Shachlo – Yoky نیز هم تیمی های ArtStyle در تیم Relax می باشند.

.

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی