بازگشت Alliance به اوج

اخبار تیم ها ۰۱ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه 923 بازدید

dota2-alliance-comback

 

تیم Alliance دوتا ۲

اگر جزء پلیرهای قدیمی دوتا ۲ باشید و بیش از دو سال بازی کرده باشید و پیگیر مسابقات کم و بیش بوده باشید حتما تیم Alliance را میشناسید. تیمی که این روزها کمتر اسمش شنیده می شود اما برای خود دوران اوجی داشته است.

این تیم قبل از مسابقات TI3 با معرفی پلیر جدید خودش یعنی Admiralbulldog که یک بازیکن ناشناس و Public بود ، تونست در اکثر مسابقات اول بشه و حتی در TI3 نیز قهرمانی رو مال خودش بکنه . حتی این تیم تا حدود ۶ ماه بعد از TI3 هم از همه ی تیم های دیگر یک سر و گردن بالاتر بود و تنها رقیب این تیم Na’vi بود که مطمئنا پربازدیدترین بازیهای هر تورنمنت که برگزار میشد بازی Alliance Vs Na’vi بود که از اون به عنوان ال کلاسیکوی دوتا۲ نام می بردند. اما با تغییر سبک بازی ، تغییراتی که در بازی ایجاد شد و همچنین تغییر تیم های دیگر رفته رفته این تیم ضعیف و ضعیف تر شد و حتی Furion هم نتونست یک Rat dota ی ناب رو به نمایش بزاره . سال گذشته تقریبا این تیم از هم پاشید و بازیکنانش به تیم های دیگر رفتند اما Loda سعی کرد همچنان تیم را سر پا نگهدارد. امسال دوباره همه بازیکنان تیم جمع شدند و با هم برای قهرمانی های گذشته تلاش کردند . با گذشت چند سال و نتیجه نگرفتن ولی باز هم از تلاش دست بر نداشتند.

تا اینکه الان کم کم انگار این تیم داره به دوران اوج خودش بر می گرده . در سایتهای خبری دوتا ۲ همه بر این باور هستند که Alliance داره میشه همون تیم TI3 البته این تیم در آخرین مسابقه که WCA 2015 بود نیز قهرمان شد.

 

نظر شما چیست ؟ آیا دوباره Alliance رو قهرمان خواهیم دید ؟

برچسب‌ها: , , , , ,
نظرات شما عزیزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی