بهترین هیرو Carry

آموزش دوتا2 15 خرداد 1396 21 دیدگاه بازدید

بهترین هیرو کری دوتا 2

.

بهترین هیرو Carry دوتا2

.

یکی از سوالهایی که خیلی از دوتا 2 بازها می پرسند اینه که بهترین هیروی کری کدوم هیرو هست ؟

به این سوال جواب قطعی نمیشه داد و حتما میدونید که هر هیرویی ضد هیروی دیگری هست و شرایط بازی ، همکاری تیمی ، مهارت بازیکن و شرایط و عوامل بسیار زیاد دیگه ای هستند که در نتیجه یک بازی و برنده بودن یک هیرو در فایت تاثیر گذار هست.

اما در اینجا تحلیلی بسیار کوتاه میخواهیم داشته باشیم بر هیروهایی که خود Dota2 اونها رو بهترین هیروهای Carry میدونه

در بین تمامی هیروها فقط 13 هیرو هستند که به عنوان Carry سه ستاره هستند . این هیروها در اواخر بازی و با گذشت چیزی حدود 40 دقیقه از بازی قدرتشون قابل لمس هست و واقعا احساس میکنیم که دیگه نمیشه جلوی این هیروها رو گرفت و حتما در بازیهای شما هم اتفاق افتاده که با طول کشیدن بازی نتیجه به نفع اون تیمی شده که یکی از این هیروها در اون تیم بوده .

البته بین این 13 هیرو هم نمیشه گفت کدوم یکی بهتر یا بدتر هستند ولی من نظر شخصی خودم رو از آخر به اول میگم ( یعنی شماره 1 بهترین Carry ) .

.

.

.

best carry arc warden

13- Arc Warden :

یکی از هیروهایی که باهاش میتونید خیلی خوب پول در بیارید ، با استفاده از آلتیمیت این هیرو میتونید لاین هارو خیلی راحت push کنید و حتی بدون اینکه خطری برای هیروی اصلی خودتان بوجود بیاید ، kill بدید. در اواخر بازی با داشتن آیتمهایی همچون Manta Style و اسپل 2 این هیرو شاهد غولی بی شاخ و دم خواهیم بود.

.

.

best carry morphling

12- Morphling :

یک هیروی Carry بسیار خوب ، به دلیل قدرت فرار بالای هیرو به نظر جزو بهترین ها است. تبدیل استرنج به اگیلیتی هم باعث Armor بالا ، Speed Attack بسیار سریع و همچنین Damage بسیار خوب میشه که واقعا قدرت هیرو رو بالا میبره و در اواخر بازی میتونه نتیجه رو عوض کنه.

.

.

best carry tiny

11- Tiny :

یک هیروی با قدرت بی نظیر ، با داشتن آیتم Aghanim Scepter تبدیل به یک هیروی Carry بی نظیر میشه و اگر شما آیتم هایی مثل Assualt و Chain رو استفاده کنید حتما دمیج بسیار بالایی رو در فایت به حریف آسیب میرسونید. همچنین به خاطر دمیج اضافه ای که به تاورها و بیلدینگ ها وارد میکنه و قدرت اسپلش اتک که به هیرو اضافه میشه میتونید به عنوان یکی از بهترین هیروهای Carry حسابش کنید.

.

.

best carry troll warlord

10- Troll Warlord :

 شاید فارم کردن با این هیرو کمی ساخت باشه و به دلیل Health و قدرت فرار کم در اوایل بازی کمی اذیت بشید ولی با داشتن آیتم هایی مثل BKB ، Shadow Blade و Skadi زیر اسپل های هیروهای حریف زنده میمونید و فقط کافیه که دستتون به دشمن برسه . Speed Attack بسیار بالا و قابلیت Bash هیروی حریف یک هیروی Carry خوب از Troll میسازه .

.

.

best carry sniper

9- Sniper :

یک هیروی بسیار عالی برای دفاع کردن در High Ground و همچنین به خاطر Attack Range بسیار بالایی که داره میتونه تو فایت ها هیروهای حریف رو نابود کنه . در مقابل هیروهایی که اگرسیو هستند یعنی حالت تهاجمی دارند بسیار ضعیف محسوب میشه . هیروهایی مثل Axe – Storm Spirit – Magnus و …

قرار گرفتن در یک موقعیت عالی بهترین کاری هست که میتونید با این هیرو انجام بدید تا دشمن رو از دور دمیج بدید.

.

.

best carry gyrocopter

8- Gyrocopter :

یک هیروی تمام عیار برای فایتهای شلوغ . البته جدیدا این هیرو خیلی کمتر پیک میشه ولی واقعا از قدرت بالایی برخورداره و میشه به عنوان یک Carry تمام عیار روش حساب باز کرد. با داشتن چند آیتم برای Attacker کردن هیرو ، شاهد خواهید بود که فایت ها به نفع شما رقم خواهد خورد.

.

.

best carry naga siren

7- Naga Siren :

یک هیرو بسیار قدرتمند ، آلتیمیت این هیرو باعث میشه که اگر فایت رو عقب هستید ، سریعا فرار کنید و در موقعیت بهتری بجنگید و اگر جلو هستید ، در موقعی که دشمن خواب است در بهترین موقعیت خودتون قرار بگیرید و فایت رو شروع کنید. Illusion های این هیرو بسیار قوی هستند و با داشتن آیتم هایی مثل Radiance – Travel قابلیت Push بسیار بالایی میتونید داشته باشید. یک هیروی بسیار قدرتمند و مفید برای اواخر بازی.

.

.

best carry terror blade

6- TerrorBlade :

یک هیروی بسیار قوی ، با استفاده درست از آلتیمیت این هیرو میتونید در فایت میتونید 2 بار بجنگید ، اسپل Meta این هیرو باعث افزایش Range و افزایش Damage شود که با اضافه کردن Illusion واقعا قدرت خسارت بالایی رو داره . با طول کشیدن بازی یکی از هیروهای بسیار خطرناک بازی قطعا Terrorblade خواهد بود.

.

.

best carry chaos knight

5- Chaos Knight :

یک هیروی بسیار عالی ، با شلوغ شدن فایتها اگر آلتیمیت داشته باشید ، میتونید به راحتی هیروهای حریف رو نابود کنید. استرنج بالای این هیرو باعث میشه شما به راحتی در فایت نمیرید و با داشتن چند آیتم قدرت شما چند برابر میشود. نقطه ضعف این Carry بسیار خوب هم هیروهایی هستند که باعث نابودی Illusion هایش می شوند. با داشتن Critical ، قابلیت Stun حریف و خفت کردن با اسپل 2 تقریبا یک هیروی تمام عیار برای Carry در اواخر بازی محسوب میشود.

.

.

best carry medusa

4- Medusa :

مدوسا با قابلیت Shield خود یک هیروی بسیار سفت محسوب میشه و اگر آیتم هایی مثل Skadi داشته باشید که کمی Mana این هیرو رو بالا ببرید واقعا کشتنش کار سختیه ، آلتیمیت این هیرو هم در فایتها بسیار تاثیرگذار است چون یا باعث فرار دشمنان می شود یا باعث کشته شدنشان . اسپل 1 این هیرو هم Medusa رو تبدیل به یک هیرو Carry تمام عیار میکنه که با داشتن آیتم هایی مثل Chain خسارت زیادی رو به هیروهای حریف به صورت دسته جمعی وارد میکنه .

.

.

best carry spectre

3- Spectre :

فقط کافیه اسپکتر کمی قدرت بگیره ، یک هیروی سفت و قدرتمند. شما با این هیرو میتونید به Push کردن بپردازید و به راحتی به Fight اضافه بشید . با داشتن آیتم های Attacker هم اسپل 2 این هیرو غوغا میکنه . شک نکنید که روی این هیرو به عنوان یکی از بهترین Carry های دوتا 2 میتونید حساب کنید.

.

.

best carry phantom assassin

2- Phantom Assassin :

یک هیروی بسیار قوی در تمام بازی . حتی در ابتدای بازی هم میتونه بسیار قوی عمل کنه . آلتیمیت این هیرو Critical های بسیار قدرتمندی میزنه که ممکنه حتی با یک اتک هیرو رو نابود کنه . با اضافه شدن Talent ها ، این هیرو در اواخر بازی قویتر شده و واقعا جزء هیروهایی محسوب میشه که جریان بازی رو کاملا میتونه عوض کنه . با داشتن آیتم BKB دیگه کسی قادر نخواهد بود جلوی این هیرو رو بگیره . اسپل Blink هم باعث فرار کردن و هم خفت کردن دشمن میشه . روی این هیرو به عنوان یکی از بهترین Carry ها حتما حساب باز کنید.

.

.

best carry anti mage

1- Anti Mage :

به نظر من بهترین هیروی Carry ، با در نظر گرفتن تمام موارد آنتی میج هست. این هیرو قابلیت فرار بسیار بالایی داره و در اوایل بازی سخت میشه کشتش. همچنین در مقابل هیروهای Intelligence بسیار قدرتمند عمل میکنه و آلتیمیت این هیرو اونها رو نابود میکنه. با داشتن آیتم هایی مثل Battle Fury قابلیت Push بسیار بالایی پیدا میکنه. به شخصه بازیهای بسیار زیادی رو دیدم که Anti Mage با کمی جلو افتادن در بازی ، نتیجه رو به طور کامل عوض کرده و دیگه کسی نتونسته جلوشو بگیره .

.

.

.

.

امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه ، به نظر شما بهترین هیروی Carry کدوم هیرو هست ؟ در قسمت نظرات منتظر شنیدن نظر شما نیز هستیم !  :cheeky:

نظرات شما عزیزان

21 پاسخ به “بهترین هیرو Carry”

 1. Fardin گفت:

  به نظر من چند مورد خیلی مهم رو فراموش کردید:
  Slark – فوق العاده قوی بخاطر passive و همچنین قابلیت invis شدن با Ulti و فرار کردن با 2. :blush:
  Ember – اگه بازیکنش بازیکن باشه میتونه تیم حریف رو نابود کنه! :thinking:
  و در ضمن فکر کنم Arc Warden رو جاشو عوض کنید بهتره با 40% Win-rate کسی جرئت نزدیکی به این هیرو رو نداره ولی بازم اگه بازیکن بلد باشه باهاش بازی کنه فوق العاده رو مخه!

 2. Dogland گفت:

  نظر من Sniper بهتره :highfive:

 3. میلاد گفت:

  منم نظرم همین هست آنتی واقعا غیر قابل مهار میشه وقتی فول باشه.

 4. amin گفت:

  sniper میتونست بالا تر بیاد نکته اینه که برای تک به تک تو بازی های طولانی مناسب نیست ولی اگه یک semi carry خوب تو تیم باشه یا یک تانک یا Initiator خوب مثل مگنوس تو تیم باشه اسنایپر میتونه با جا گیری درست تو تیم فایت کل تیم حریف رو جارو کنه :highfive:

 5. sepehr گفت:

  بظر من lone druid یکی از قوی ترین ها هستش :trans:

 6. محمد گفت:

  اساسا آرك واردن قبلا ها خيلي خراب بود ولي الان با برداشتن لول ميسش و برطرف كردن باگ هند آف ميداسش خيلي ضعيف شده در مورد بقيه موارد نبايد كار به سه ستاره بودن داشت بايد ديد چي بهتر عمل ميكنه sven غوليه برا خودش dkهم خوبه juger اگه بلد باشي همرو ميزنه نميزاره كسي پا بگيره
  نظر من كه void هست بعدشم sladar اين دوتا از اولش بهترين بودن الانم هستن :double:

 7. reza گفت:

  سلام و خسته نباشید.من یک هفته ای هست بازی رونصب کردم ولی یکبار از بازی مولتی اومدم بیرون و تا الان که ۳ روز گذشته برا بازی co_op و مولتی ارور …sigle draft is the only game mode allowed in میده و تو لابی هم یا روم ها پلی نمیشه یا کیک میکنند.یه راهنمایی برای بالا رفتن لول و یه راه چاره برا بازی انلاین میخواستم مممنون.

 8. amir hesam گفت:

  البته هیروی void فراموش نشه :faceless:

 9. MGF2 گفت:

  سلام . اگه قرار فقط 3 ستاره باشه خوب void حساب نمیشه ولی توی کری ها فول ایتم void 1v1
  همرو میزنه . چون نظدیکه 6 سانیه تاق میکنه و نمیشه با هیچی تاقشو رد کنی وتو تاق متمعا باش خواهی مرد.
  اما کری که من دوست دارم ck هست چون وقتی سولو بازی میکنی کسی نمیتونه حریفت بشه خیلی قویه چون هم اتک بالا هم خون زیاد وهم چند تا میشه هم استان سنگین داره وقتی هارت رو ببندی دیگه هیرو های زدشم نمیتونن بزننش حتما باهاش بازی کنید و پیک های اخر بردارید شک نکنید برنده شما هستید .

 10. Sina گفت:

  داداش وقتی بازی safe to leave نباشه و بازم leave بدی بن میشی و باید ٣ یا٥ بازی مود single draft بازی کنی و ببری تا بتونی بری all pick البته اینم بگم تو sd فقط از بین ٣ تا هیرو میتونی انتخابتو کنی و همه هیرو ها باز نیستن :ggradiant:

 11. Amir گفت:

  :burn: فکر کنم اینو یادت رفتــــــــــــــــ

  اسلارک با قدرت لول اگیل جمع گردنش میتونه جزء بهترین هیرو هت باشه

 12. ALFA گفت:

  هیروی آخر بازی فقط لجیون باو …والسلام

 13. Ali گفت:

  Sven وقتی فول باشه با آیتم های خودش خیلی قوی میشه و نمیتونن مهارش کنن
  مخصوصا وفتی عصبی میشه

 14. مسعود گفت:

  drow ranger رو فراموش نکنید :hush:

 15. iliya.Kh.n گفت:

  ﺳﻼﻡ ﺿﻤﻦ ﻋﺮﺽ ﺗﺸﻜﺮ اﺯ ﻧﻮﻳﺴﻨﺪﻩ ﺳﺎﻳﺖ ﻳﻚ ﺳﻮاﻝ ﺩاﺷﺘﻢ ﻛﺮﻱ ﻫﺎﻱ ﺳﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﭼﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﭼﻪ ﻓﺮﻗﻲ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺳﺘﺎﺭﻩ و ﻳﻚ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺩاﺭﻥ ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ

 16. amir گفت:

  سلام به نظر منsevn خیلی خوب است

 17. Morteza گفت:

  بستگی به هیرو رو بروت داره قوی ترین هیرو تو دوتا معنی نداره ولی خب بعضی اشون خوش دستن مثلا من خودم با جاگر نات خیلی حال میکنم هیرو خوبیه ولی ضعف زیاد داره ولی در کل لعنتی خیلی دوست داشتنیه البته انتی میج و سایلنسر از نظر من هیرو ترسناکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی