بهترین هیروی دوتا 2

آموزش دوتا2 20 تیر 1397 50 دیدگاه بازدید

بهترین هیرو دوتا 2

بهترین هیرو dota 2

بازی دوتا 2 دارای بیش از 100 هیرو هست که هر کدام از آنها قابلیت های خاص خودشون رو دارند. هر هیرو دارای 3 توانایی و یک آلتیمیت است . همچنین Talent های هیرو ها هم باعث افزایش قابلیت های هیرو میشود . هیروها در موقعیت های مختلف ، هم تیمی های مختلف و همچنین در مقابل دشمنان مختلف دارای نتیجه متفاوتی هستند. به طور مثال هیروهایی که قدرت Spell اونها بالا هست رو نباید جلوی هیروهایی که میزان magic وارد شده رو کم میکنند انتخاب کرد. یا به طور مثال هیروهایی مثل Storm Spirit رو نباید جلوی هیروهایی که قابلیت Silence کردن یا بستن آیتم های Silence یا Disabler رو دارند پیک کرد. پس تا اینجا میدونیم که نمیتوان گفت کدام هیرو قوی و کدام هیرو ضعیف است. این مورد فقط در یک بازی و با توجه به 9 هیروی دیگه قابل بیان کردن است که آیا این هیرو در این بازی میتونه از قابلیت هاش استفاده کنه یا خیر .جدا از توضیحات بالا بیشتر بازیکنان علاقه شدیدی به یک یا چند هیرو دارن و بدون توجه به هیروهای تیم مقابل ، هیروی مورد علاقه ش رو انتخاب میکنه اگر شما هم جزء این بازیکنان هستید حتما هیروی مورد علاقه تون را در بازی با خرید آیتم از فروشگاه دوتا 2  قشنگ تر کنید.

 

بهترین هیروهای دوتا 2

10- Axe :

عوامل زیادی باعث میشه تا Axe رو به عنوان یکی از بهترین هیروهای دوتا 2 معرفی کرد. قدرت بسیار بالا در شروع درگیری های تیمی ، قدرت بسیار زیاد این هیرو در رفتن به jungle و مخصوصا یکی از offlane های بسیار عالی که میتونه هیروی Carry حریف رو در ابتدای بازی فلج کنه . همچنین Axe رو به سادگی نمیشه کشت مخصوصا با داشتن آیتم هایی مثل Vangaurd – Heart و … این کار سخت و سخت تر میشه. همچنین به نظر من با اومدن Talent ها این هیرو از قبل هم بهتر شده و با داشتن Talent های بسیار قوی میتونه جزء 10 هیرو برتر دوتا 2 باشه . :rage:

 

بهترین هیروی dota 2

9- Earth Shaker :

ارت شیکر بی شک یکی از بهترین هیروی های بازی مخصوصا در نقش Ganker و Semi Support محسوب میشه . این هیرو با داشتن Stun های زیاد حریف رو میتونه گیج کنه و این stun ها خیلی هم قوی هست. قطعا earth shaker یکی از قوی ترین هیروها در جنگ های تیمی هست و با Echo Slam خودش جریان بازی رو میتونه عوض کنه . یکی از قدرت های اساسی این هیرو که نمیشه از اون چشم پوشی کرد در دفاع از high ground هست که وقتی این هیرو تو تیم باشه واقعا انداختن barracks های تیم کار سختی محسوب میشه و البته بسیار خطرناک چون ممکنه به راحتی بازی come back بشه و جریان بازی به طور کامل عوض بشه. در طول مسابقات رسمی بسیار این هیرو رو در پچ های مختلف و با توجه به قوی و ضعیف شدنش دیدیم که پیک بشه و Echo Slam چند میلیون دلاری هم که معروف هست و به ارزش های این هیرو اضافه میکنه !

 

بهترین هیروهای دوتا2

8- Pudge :

هیروی پاج در واقع یک هیروی بسیار قوی البته بیشتر در بازیهای Public محسوب میشه . این هیرو با استفاده از قابلیت hook خودش میتونه هیروهای حریف رو بسیار اذیت کنه. حس ترسی که در تیم حریف ایجاد میشه و تمرکز حریف رو از بین میبره خودش شاید عامل برد و یکی از مزیت های اصلی این هیرو باشه . البته دمیج بسیار بالایی که اسپل هوک این هیرو میزنه رو هم حتما باید در نظر گرفت. از جمله قابلیت های این هیرو که باعث قدرتمندتر شدن این هیرو میشه HP بالای این هیرو هست که حتی با کشتن هیروهای حریف بیشتر و بیشتر هم میشه. در کل محبوبیت بسیار بالای این هیرو خود گواه این نکته هست که میشه از pudge به عنوان یکی از بهترین هیروهای دوتا 2 نام برد. :sick:

 

بهترین هیروهای دوتا2

7- Juggernaut :

هیروی جاگرنات یک Carry فوق العاده است. تقریبا میشه گفت کامل چون قابلیت های مختلفی داره که در طول بازی خیلی به کار میاد. در ابتدای بازی اسپل blade fury بسیار قوی هست و اگر روی حریف استفاده کنید توانایی مقابله با شما رو به یقین نخواهد داشت. همچنین این اسپل یکی از بهترین راه حل ها برای فرار است. به این منظور که کافیه هر موقع احساس خطر کردید از این اسپل استفاده کنید و بلافاصله Teleport کنید. تنها چیزی که میتواند جلوی شما رو در این حالت بگیرد Bash است که باید امیدوار باشید هیروی حریف این قابلیت رو نداشته باشد. اسپل healing ward در جنگ ها بسیار کمک میکند و تیم شما رو کاملا میتونه نجات بده و همچنین این هیرو یک هیروی بسیار قوی برای Carry کردن بازی است.

 

best dota 2 heroes

6- Legion commander :

در بازیهای public اغلب مشاهده میکنیم که با این هیرو به jungle میروند. این هیرو به قدری قوی است که در نقش های مختلف حتی Carry میتونه جواب بده و خیلی قوی ظاهر بشه . بسیار دیدیم که در بازیهای رسمی و بسیار مهم این هیرو در نقش های مختلف پیک شده . اسپل Duel و اینکه هیروی شما با هر kill قوی تر میشه بسیار اهمیت داره و یکی از هیروهای ترسناک در انتهای بازی میتونه باشه . :duel:

 

بهترین هیروی دوتا 2

5- Slark :

هیروی اسلارک بسیار قوی است . این هیرو در ابتدای بازی نقطه ضعف شدیدی داره و فارم کردن با اون بسیار سخت هست . مخصوصا اگر هیروهای Offlane یا support خوبی جلوی این هیرو باشند . اما با کمی حمایت از این هیرو یک غول وحشتناک رو در اواسط و اواخر گیم شاهد خواهیم بود که به تنهایی میتونه تیم مقابل رو حریف باشه و واقعا غیر قابل کنترل بشه . از قدرت های اصلی این هیرو فرار این هیرو هست طوری که مثل ماهی از دست دشمن میتونه فرار کنه و هیچ کاری از دست حریف بر نیاد ! :blush:

 

بهترین هیرو دوتا2

4- Rubick :

تنها هیروهای Carry نیستند که میتونن جزء هیروهای برتر دوتا 2 باشند. روبیک یکی از بهترین گزینه ها است برای یک هیروی ساپورت مخصوصا اگر تیم حریف دارای اسپل های خوبی باشد. پس اگر در تیم حریف هیروهایی مثل Tide Hunter یا Earth Shaker رو دیدید ، حتما روبیک پیک کنید که این هیرو قدرتش چند برابر میشه . روبیک با آلتیمیت خودش میتونه از اسپل های حریف بر علیه خودشون عمل کنه و این قابلیت بسیار قوی هست. مسابقات بسیاری رو دیدیم که بازیکن روبیک با دزدیدن اسپل های حریف جنگ رو به راحتی به نفع تیم خودش تموم کرده و بازیهای مهمی نتیجش عوض شده .

 

best dota2 hero

3- Tinker :

تینکر یکی از mid lane های بسیار خوب است. قدرت push بسیار بالایی داره و شما میتونید با اسپل 3 این هیرو خیلی راحت farm کنید و پول در بیارید و این قدرت کمی نیست . البته قدرت اصلی این هیرو برای این است که شما در هر لحظه هر جای Map که بخواهید میتونید حضور داشته باشید و اگر خوب بازی کنید جریان بازی رو کاملا شما هدایت کنید. همچنین با استفاده از آیتم Dagger میتونید لا به لای درختان بروید و اسپل های خودتون رو استفاده کنید و در حالی که اصلا دشمن شما رو نمی بینه ، فارم کنید ، اسپل استفاده کنید و حتی Gank کنید !

 

بهترین های دوتا 2

2- Shadow fiend :

هیروی shadow fiend بی شک یکی از بهترین هیروها محسوب میشه . قدرت فارم بسیار بالا در ابتدای بازی که به خاطر مثبت اتک بالای این هیرو است ، قدرت push بسیار بالا و همچنین اسپل های کشنده این هیرو باعث میشه که حتما sf رو جزء بهترین هیروها حساب کنیم. همچنین آلتیمیت این هیرو بسیار مهلک است و در جنگ ها واقعا قوی هست.

 

بهترین هیروهای دوتا 2

1- Invoker :

اینوکر به دلایل زیادی میتونه رتبه یک در بهترین هیروهای دوتا2 باشه . این هیرو قطع به یقین یکی از بهترین هیروهای mid محسوب میشه . به خاطر داشتن Attack بسیار بالا در ابتدای بازی دوام آوردن جلوی این هیرو کار به شدت سختی هست. همچنین به lane های دیگه با استفاده از sun strike میتونه کمک کنه و kill بده. :huh:

به راحتی میتونه بعد از گذشت چند دقیقه join بده و دشمن رو اذیت کنه . Carry خوبی محسوب میشه و با استفاده از آیتم هایی مثل Hand of midas میتونه قدرت فارمش رو خیلی زیاد کنه. همچنین با استفاده از آیتم Eul’s Scepter و اسپل های خودش kill های صد در صد بگیره و بسیاری از دلایل دیگه …

 

میدونم جای خیلی از هیروهای قوی خالیه تو این لیست ولی مجبوریم 10 تا از اونها رو انتخاب کنیم و این قضیه کمی با سلیقه افراد فرق میکنه . نظر شما چیه ؟

نظرات شما عزیزان

50 پاسخ به “بهترین هیروی دوتا 2”

 1. Tireng90 گفت:

  بهترین هیرو AM

 2. mohammadko گفت:

  بنظر من بهترین هیروی دوتا اسنایپر می باشد

  اشتباه میگم ؟؟؟؟؟؟ :troll:

 3. OMId گفت:

  Sky wrath Mage

 4. مهدی گفت:

  روبیک بردارید از لیست لطفا . اخر بازی هیچ حرفی برای گفتن نداره و میشه گوشت بازی

 5. رضا گفت:

  به نظرم واقعا جای مورف تو لیستتون خیلی خالیه.چون مورف جزوه هیرو هایی هست که میتونه یه تنه بازی رو برگردونه. واقعا میتونست جای تینکر رو تو این ایست بگیره :huh:

 6. Morty گفت:

  فانتوم اساسین هم باید میبود

 7. افشین گفت:

  به نظرم بعد از اگزباید مارس روهم میزاشتید چونکه اگه بتوانید ایتم های مناسب را بیاورید کار تیم حریف دشوار میشه و حتی باید تلنت هایی که hp رو میبره بالا بکیری تا موقع اولتیمیت کردن سخت بمیری و دوتا از ایتم های حتمی مارس aganims و black king bar هست

 8. مهران گفت:

  به نظرم بعد اینووکر اسلارک باگ تر از همس البته اگه گیم یکم لیت بشه اینووکر هم از اسلارک میخوره چون واقعا هیروی خیلی کاملیه من خودم اسلارک پلیرم و حتی شده گاهی وقتا با اسلارک مید هم میرم چون سریع لولش شیش میشه و راحت میتونه هیرو میدو بزنه و یا این ک بره تو یه لاین دیگه سریع یکیو حذف کنه و برگرده مید ب نظرم از همه باگ تر اسلارکه😁

 9. پارسا گفت:

  همشون خوبن ولی قوی ترین هیرو استورم اسپیریته :fail: :fail: :fail: :ggradiant: :ggdire:

 10. بهرام گفت:

  بهترین هیرو وجود نداره . و کاملا بستگی به بازی فرد با اون هیرو داره . من خودم tempelar assassin و یا slark رو بهترینا میدونم ِِ..

 11. مهیار گفت:

  هیچ هیرویی بد نیست و هر هیرویی می تونه در بعضی شرایط مفید باشه.من خودم هیرو های axe و هیروی pudge رو بسیار دوست دارم :rage: :sick:

 12. مهم نیست گفت:

  Just bristelback چون تانکی هست کشتنش سخته و به راحتی از دستش نمی تونی فرار کنی :regen: :crazy:

 13. amir گفت:

  بهترین هیرو ازنظر من میپو هست واگر باکسی تک به تک شود هتحا حریف میمیره :surprise: :surprise:

 14. danial گفت:

  کاش می شد همه هیرو ها و دشمن و ساپورتر های اونا رو معرفی می کردین

 15. enigma is god گفت:

  خدایی جای انیگما خالیه با یه شیش میتونه درگیریو برگردونه کلا :thinking: :thinking: :thinking:

 16. alireza گفت:

  البته هیرو بلاد سیکر و اسنایپر و فانتوم اساسین و بریستیل بک رو فراموش کردین این چندتا میتونن بازی رو برگردونن و از باخت حتمی جلو گیری کنن :snot: :headshot:

 17. ARVIN گفت:

  هر هیروی یجوری خوبه مثل axe که خیلی سفته یا اسلارک که خیلی سریع ولی بنظر من huskar جنگجوی مقدس یه چیز دیگس هیروی میتونه جلو همه وایسه فقط کافیه یکم سفت بشه تا هیچ هیرو حریفش نشه توی تک به تک حتا اگه خودش بمیره بازم حریفش با اسکیل آتش میکوشه

 18. حسین گفت:

  حاجی پ میپو؟؟ جز شیکر همه هیرو های لیستتو میخوره

 19. محمد امین گفت:

  بلادسیکر خیلی بهتر از تینکر هست.

 20. Double.blast گفت:

  سلام
  به نظر من قوي ترين هيرو تك به تك وويده اما كامل ترين هيرو اينووكره هم دميج داره و هم لول به خاطر لول ديسارمش هم اتكر هاي سنگين جز دشمنا شناخته نميشن مثل اسلارك ،ترول ،فانتوم اساسين و …

 21. ستاراپت گفت:

  به نظرم اینووکر و دراگون نایت و پودج و لژیون کمندر قوی هستند ولی دراگون و استورم و وایپر و :hush:و ارس شیکر یه چیز دیکه هستن و البته اسنایپر ولی نیرو های اصلی من دراگون نایت چون جونش خیلی زیاده و دراگون لول سه مثل یخه و هریفو نابود میکنه ودیگر قدرت ها ولی راستش قوی بودن نیرو ها به لول و نوع بازی و همکاری بستگی داره ولی اصلا اکس جایی تو ده نفر نداره

 22. omid گفت:

  سلام به همه من JUGGERNAT رو تاجیه میدم ولی INVOKER هم اصلا بد نیست

 23. Ehsan گفت:

  به نظر من در اصل هیروهای ساپورت باعث بروز قابلیت ها میشن. اگر یه تیم ساپورت نداشته باشه یه جورایی پشمه…

 24. Mahan گفت:

  بنظرم chen باید جزو ۵ تای اول باشه

 25. Nami گفت:

  Arc warden تمام اونهایی که شما میگید رو درسته می بلعه ، البته اگر مث من بلد باشید باهاش بازی کنید ، به جز این faceless void , tinker ,rubick ,dazzle bristle ,invo ,Lc , ck ,PA ,morphling و خیلی از از هیرو ها قوی هستند ، ولی بازم بر میگرده به مهارت پلیر ، بعضی وقت ها حتی بعضی آدما ، چرت و پرت ترین هیرو از نظر دیگران رو جوری بازی میکنن که کسی جرعت نمیکنه حتی ببینتش ، هیچ وقت نمیشه دقیق گفت.

 26. آنشینت گفت:

  هر هیرویی اگه پلیرش پشتش باشه قویه ، اینو وقتی فهمیدم که تو یه مسابقه یه نفر با chen و یونیت هایی که کپچر کرده بود ، رمپیج گرفت ؛)

 27. حامد گفت:

  البته که هرکدوم از این هیروها قویه ولی باید پلیرهم باشی.درضمن فانتوم لنسر.ژین.فیس ویدوازهمه باگ تر تروربلید تو لیست نیست :faceless: :thinking:

 28. ممد گفت:

  به نظر من جای میپو و بریستل بک و آرک واردن و nyx اساسین خالی بود

  • unnamed گفت:

   نمیشه همه هیرو ها رو اورد ما بهترین هیروها از هر نظر تو لیست گذاشتیم.و البته جای چندتا هیرو خالی هست

 29. ممد گفت:

  Tiny باید تو لیست میبود

 30. ارباب گفت:

  :highfive: فقط اسنایپر

 31. panzerV گفت:

  فقط تچیز بوووووووووومممممم :yolo:

 32. ab گفت:

  همه هیرو ها عالین هیچ فرقی هم ندارن و فقط باس بلد باش چجوری باشون بازی کنی قسم میخورم دشمنم با io کل تیم مارو جم کرد

 33. علیرضا گفت:

  سلام من یه پلیر سطح بالا تو مپ های ۸۵ و ۹۰ دوتا هستم ولی تاحالا دوتا ۲ بازی نکردم و میخوام شروع کنم ، چقدر طول میکشه یاد بگیرمش ؟؟؟
  :happytears:

 34. ع گفت:

  Void رو از قلم انداختی :faceless: :faceless:

 35. javads گفت:

  واقعا جای هیروهای huskar. alchimist توی این لیست خالیه خداییش بجای تینکر و روبیک اینا رو میزاشتین :alch:

 36. حسین گفت:

  من با sven و drow هم خیلی حال می کنم :))

 37. فراز و فربد گفت:

  از نظر من هیرو ها بستگی به شرایط دارن مثلا من با
  Blood seeker بلدم و در یک شرایطی نمی تونم بازی کنم مثلا اگه حریف night stalker داشته باشه پس همه به یه نحوه ی خاص بازی میکنند بستگی به ما و حریف داره و Rubick در یه مواقع به درد نمیخوره
  هیرو های مثل sand king و od و sniper مخصوصا od هیرو آسونن ولی huskar وnight stalker خاص
  هستن

 38. امین گفت:

  بهترین هیرو sf هست

 39. abol گفت:

  meepo ham khoobe ha vali attaker sangin dashte bashe team moghabel khyli to cheshm nist … baezi ha mesl mohsen vex team moghabel sf dasht to line meepo vali 3 bar rampage gereft

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی