بهترین اینترنت برای بازی آنلاین

اخبار سایت ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۲ دیدگاه 3003 بازدید

 

بهترین اینترنت برای گیم های آنلاین

اینترنت مخصوص بازی های انلاین ، شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ، اینستاگرام و دانلود.
این ۳ مورد بیشترین ترافیک مصرفی اینترنت را در ایران دارند. حالا ترافیک اینترنت چیه ؟!

یعنی دریافت و ارسال اطلاعات بین دو دستگاه که به اینترنت وصل میباشند.بخشی را دانلود تشکیل میدهد که همان دریافت اطلاعات است و بخشی رو ارسال اطلاعات که به آن اپلود میگویند.

در مورد گزینه اول که بحث تخصصی ما است به آن میپردازیم.برای بازی های انلاین چه نوع اینترنتی خوب است، در بازی های انلاین علاوه بر دانلود بالا نیاز به اپلود نسبتا خوب است چون بخشی از گیم رو ارسال اطلاعات تشکیل میدهد و در صورت مشکل یا پایین بودن اپلود اینترنت شما ، در بازی حتما با DLY یا LAG مواجه خواهید شد.و در بعضی مواقع هم پاکت لوز مشاهده میکنید.

اولین مسئله برای داشتن اینترنت خوب در میان گذاشتن نیاز شما با شرکت است.از هر شرکتی که میخواهید اینترنت تهیه کنید حتما ذکر کنید که برای بازی های انلاین میخواهم.تا جایی که امکان دارد اتصال اینترنت با کامپیوتر بوسیله کابل باشد اگر از wifi استفاده میکنید ممکن است برای چند لحظه ارتباط مودم با pc قطع شود شما هم در موقعیت بسیار حساسی در بازی باشید و بازی دچار LAG شود.در ضمن در استفاده از کابل حتما اسپیلت داشته باشید.

کلا بازی های انلاین مثل دوتا ۲ آپدیت های زیادی دارد که حجم مصرفی شما رو بالا خواهد برد پس میزان داشتن حجم سرویس مهم است.برای اینکه در حجم صرفه جویی کنید میتوانید بک آپ بازی رو از کسی که آپدیت کرده است بگیرید و آنرا ریستور کنید و دیگر نیازی به آپدیت کردن نباشد.

بعد از تصویب تعرفه های جدید و به ظاهر غیر حجمی شدن اینترنت ها حتما در نظر داشته باشید که ترافیک مصرفی بین الملل برای گیمرها مهم تر است و ترافیک داخلی زیاد به کار نمیاید.چون سرور بازی های آنلاین خارج از ایران است و ترافیک بین المللی از شما کم خواهد شد.برخی شرکت ها برای جلب مشتری ترافیک داخلی را بیشتر جلوه میدهند پس حواستان را جمع کنید.
تعرفه های جدید و طرح FUP یا همان مصرف منصفانه رو کامل بخوانید برخی شرکت ها نسبت مصرف اینترنت داخلی به بین الملل نصف به نصف یا یک به چهار است.
برای مثال
سرعت اینترنت ۲Mbps
حجم(ترافیک) ۱۲۰ گیگابایت
قیمت ۳۰,۰۰۰
شما باید ۱۲۰ گیگ رو تقسیم بر ۲ کنید که میشود ۶۰ گیگ مصرف بین الملل و ۶۰ گیگ هم مصرف داخلی.
۱۲۰ گیگ تقسیم بر ۴ که میشود ۳۰ گیگ مصرف بین الملل ۹۰ گیگ مصرف داخلی.

در ضمن اگر سرعت اینترنت شما ۲Mbps باشد پس از پایان حجم (ترافیک) زودتر از دوره سرعت اینترنت شما به ۱۲۸Kbps میرسد.که در این وضعیت شما با سرعت ۱۲۸  امکان استفاده ترافیک رو دارید.همچنین میتوانید حجم خریداری کنید و به سرعت اولیه برگردید.
نکته مهم:برخی شرکت ها حجم باقی مانده از دوره قبل رو به دوره جدید اضافه نمیکنند در اینجا شما ضرر خواهید کرد.

امیدوارم با این توضیحات بهترین اینترنت را بتوانید انتخاب کنید. دوستانی هم که تجربه در این زمینه دارند میتوانند آنرا در قسمت نظرات با بقیه در میان بگذارند.

نظرات شما عزیزان

2 پاسخ به “بهترین اینترنت برای بازی آنلاین”

  1. محمد گفت:

    سلام من اینترنت مخابرات گرفتم ۷۵گیگ ۲۵ت میده ب ۲مگ بنظرم خوبه داخلی یا خارجی نداره کلن میتونی همه ی نتت رو بین المللی مصرف کنی ولی مشکل اینکه دانلودم ۲۵۰ kb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی