هیروهای دوتا ۲

آموزش دوتا2 ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ بدون دیدگاه 543 بازدید

هیروهای دوتا 2

.

هیروهای دوتا ۲

.

هیروهای بازی دوتا ۲ بر اساس نوع قدرتشان به ۳ دسته تقسیم می شوند : Strength – Agility – Intelligence

در این مطلب میخوام در مورد قدرتهای هیروها و دسته بندی اونها صحبت کنیم. حتما مقاله بهترین هیروی دوتا ۲ رو خوندید که در اون بر اساس محبوبیت و قدرت هیروها ۱۰ تا از بهترین هیروهای بازی دوتا ۲ که با اونها میتونید بازی رو ببرید رو براتون گفتیم .

.

Strength :

هیروهای استرنج دارای Health بیشتر و Hp Regen بیشتری نسبت به سایر هیروها می باشند. این هیروها به دلیل Health بالا ، دارای قدرت مقابله بیشتری در برابر Attack و Spell هیروهای حریف دارند. از این هیروها به عنوان Tank در جنگ ها استفاده میشه در واقع این هیروها سپر دفاعی تیم میتونن بشن و جلوتر از بقیه حرکت میکنند تا بتونن دمیج ها رو به سمت خودشون بکشونن. هیروهایی مثل Centaur یکی از بهترین مثال ها است که میتونیم بزنیم. مثلا شما زنده ماندن هیروی Centaur رو در مقابل آلتیمیت Lina یا اتک هیروی Phantom Assassin مقایسه کنید با هیرویی مثل Crystal Maiden . مثال دیگه از هیروهای استرنج میشه به Tide Hunter اشاره کرد که برار کتک خوردن و شروع جنگ ها بهترین گزینه هست. قدرت هیروهای استرنج در ابتدای بازی متوسط ، میانه بازی قدرت زیاد و در انتها از قدرت آنها کاسته میشود. از هیروهای استرنج میشه به خوبی در نقش Offlane استفاده کرد. هیروهایی مثل Clockwerk و BrewMaster مثالهای بسیار خوبی برای offlane بازی کردن است. این هیروها به راحتی میتونن در برابر ۲ هیرو دوام بیارن و حتی لاین رو پیروز بشوند.

.

Agility :

هیروهای اگیلیتی دارای Speed Attack و Armor بالایی هستند. به طوری که هیروی Terrorblade با آرمر حدود ۱۰ بازی رو شروع میکنه . آسیب پذیری هیروهای Agility بیشتر از Strength ها است. به خصوص در ابتدای بازی به راحتی کشته میشوند برای همین همیشه هیروهای دیگه support هیروهای اگیلیتی رو میکنند تا اواخر بازی قدرت این هیروها به نمایش در بیاد. اغلب هیروهای اگیلیتی با گذشت زمان قدرتشون بیشتر و بیشتر میشه و داشتن آیتم ها برای این هیروها اهمیت بسیار زیادی دارد. در ابتدای بازی قدرت Agility ها بسیار کم ، در میانه بازی قدرت متوسط و در انتهای بازی قدرت بسیار زیادی دارند. اغلب از این هیروها برای نقش Carry استفاده میشه و سعی میشه تا این هیروها پول بیشتری به دست بیارن و حتی سعی میشه تا kill ها رو بگیرن تا قدرتشون بیشتر بشه . اغلب هیروهای Agility قدرت زیادی در اتک دادن دارند . بهترین مثال ها هم هیروهایی مثل drow ranger و sniper هستند . البته قدرت هیروهایی مثل Anti Mage و Phantom Assassin رو هم نمیشه در نظر نگرفت. پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین Carry دوتا ۲ رو بخونید که در اون مقاله مشاهده میکنید که از بین ۱۰ کری برتر بازی ، اکثر هیروها Agility هستند که خود این قضیه قدرت بسیار زیاد این دسته از هیروها رو در آخر بازی مشخص میکنه.

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی