سیستم رنک دوتا ۲

آموزش دوتا2 ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه 4681 بازدید

سیستم رنک دوتا 2

.

Dota2 rank system

.

سیستم رنک دوتا ۲ چند مدتی است که توسط Valve در بازی اضافه شده و در طول این مدت تغییرات بسیار زیادی کرده است. در واقع هدف این سیستم هم سطح کردن بازیکن های یک گیم است تا یک بازیکن قوی با یک بازیکن ضعیف در یک بازی قرار نگیرند و در واقع این سیستم میخواد کمک کنه کسی که بهتر بازی میکنه در رنک بالاتری قرار بگیره . البته همیشه هم اینطور نیست و شاهد این هستیم که بازیکنان بسیار زیادی نسبت به این سیستم ناراضی هستند و از اینکه پلیرهای بسیار قوی تر در تیم حریف هست و یارهای بسیار ضعیف نصیبشون میشه شکایت دارند.

این مدال ها و کلا سیستم رنک با همه این حرفها نشان دهنده سطح بازیکن است پس دوتا ۲ بازها که برای حرفه ای تر شدن در این بازی تمرین و بازی میکنند این مدال و این سیستم رنک دهی براشون خیلی اهمیت داره . آموزش بسیار جامعی از نحوه بالابردن رنک دوتا ۲ براتون قرار دادیم که امیدواریم بخونید و استفاده کنید .

اکنون در جدیدترین آپدیت ۸ مدال برای سیستم رنک وجود دارد . هر بازی چیزی حدود ۲۵ امتیاز دارد که اگر بازی را ببرید ۲۵ امتیاز مثبت می گیرید و اگر ببازید ۲۵ امتیاز منفی می گیرید و پوینت رنک شما کم می شود.

.

dota2 unranked

.

برای وارد شدن به سیستم رنک و شناسایی رنک شما توسط دوتا ۲ ، مدال شما Unranked هست که جزو مدال ها به حساب نمی آید و این یعنی شما باید ۱۰ بازی TBD بازی کنید. شما ۱۰ بازی برای رنک solo (یعنی به تنهایی بازی کنید) و ۱۰ بازی برای رنک Party (یعنی با دوستان خود با هم وارد گیم شوید) دارید که این ۱۰ بازی تعیین کننده رنک شماست و پس از مشخص شدن این رنک ، با هر برد ۲۵ امتیاز می گیرید و میتونید رنک خودتون رو ارتقاء بدید. در مطلب آموزش افزایش رنک دوتا ۲ میتونید نحوه بالابردن rank خودتون رو هم مشاهده کنید.

در زیر برای شما رنک های مورد نیاز برای رسیدن به هر مدال رو آماده کرده ایم که البته شاید دقیق نباشد و به رنک های solo و party شما بستگی داشته باشد و کمی بالا ، پایین شود.

رنک هرالد

رنک گاردین

کروسدر رنک

رنک آرچون

رنک لجند

رنک انشنت

رنک دیواین

رنک ایمورتال

.

هر مدال در واقع به ۶ قسمت تقسیم می شود. که از بدون ستاره تا پنج ستاره متفاوت است. مدال شما رو تمام افراد میتونن مشاهده کنند. ادلیست های شما ، کسانی که در بازی با آنها هستید ، کسانی که بازی شما رو مشاهده می کنند و …

مدال شما رو رنکی که بالاتر هست ( solo یا Party ) مشخص می کند البته در رنک های Ancient – Divine – Immortal این رنک Solo شماست که مهم است و با رنک پارتی نمی توانید این مدال ها را بگیرید.

بازیکنانی که رنک Divine پنج ستاره رو بگیرند بعد از آن به لیدر بورد اضافه می شوند.

لیدربورد ۲۰۰ بازیکن برتر هر سرور رو نمایش میدهد که الان برای کسانی که وارد لیدربورد می شوند رنک Immortal آزاد می شود و در رنک ایمورتال یک عدد در زیر مدال نمایش داده می شود که جایگاه بازیکن در جدول لیدربورد است.

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی