EHOME تیم Secret را به Lower bracket فرستاد

اخبار دوتا 2 14 مرداد 1394 بدون دیدگاه بازدید

ehome-dota-2.

در روز دوم مرحله اصلی مسابقه Ti5 اتفاقی بسیار عجیب افتاد و تیم EHOME توانست در دو بازی پیاپی Secret را شکست دهد. شاید بتوان گفت که فقط 9% افراد فکر می کردند که EHOME بتواند Secret که اولین امید قهرمانی امسال است را شکست دهد. این 9% را میتوان از تعداد افرادی که بر روی این تیم آیتم های خود را شرط بستند فهمید. هیچ کس فکرش را نمی کرد که تیمی که از Qualifier چینی ها اومده جزء 6 تیم برتر قرار گیرد.

.

secret_vs_ehome_dota2

.

در بازی اول تیم EHome از دو هیروی Storm Spirit و Bounty Hunter برای استراتژی خودش انتخاب کرد و تیم Secret برای مهار این استراتژی از Bane Elemental و Spirit Breaker برای جلوگیری از کار اونها و همچنین انتخاب lineup های بسیار قوی که به راحتی کشته نشوند.

شاید یکی از هوشمندی های لیدر را آخرین انتخاب این تیم یعنی Phoenix دانست چون باعث شد که در طول بازی team fight های عالی داشته باشند . همچنین انتخاب آیتم Shiva’s gaurd.

بازی در ابتدا برای Secret خیلی خوب شروع شد و حتی first blood هم نصیب این تیم شد قبل از به صدا درآمدن شیپور بازی شد. همچنین در ابتدای بازی Zai جلوی gank شدن Arteezy رو می گرفت و نمیزاشت Cty کاری از پیش ببره . تا دقیقه 20 بازی کاملا به سود Secret پیش میرفت تا اینکه دو تیم به طور همزمان از Smoke استفاده کردند و به دنبال Gank می گشتند که در این Gank به خوبی از اسپل های خودشون مخصوصا دو ultimate هیروهای Phoenix و Gyrocopter استفاده کردند که باعث شد 4 هزار Gold به دست بیارند و کم کم بازی به نفع تیم EHOME رقم خورد.

.

ehome_vs_secret_dota2

.

در بازی دوم به نظر میرسید  روحیه Secret خیلی ضعیف شده بود. پیک های عجیبی هم در این دست شاهد بودیم که دو انتخاب اول این تیم Shadow fiend و Anti mage بودند که در مقابل Night Stalker رو تیم Ehome انتخاب کرد که واقعا Secret رو دچار مشکل کرد.

درست مثل بازی قبل first blood موقع اومدن Bounty rune توسط تیم Secret گرفته شد . اما بعد از چند دقیقه و با شب شدن Night Stalker به لاین وسط join داد و جبران کرد. تیم Secret در بازی دوم کاملا 4 نفره بازی می کردند و سعی داشتند تا Anti mage فقط فارم کند اما EHOME در دقیقه 27 بعد از انداختن روشان تصمیم گرفت تا کار را یکسره کند. حتی تا دقایق پایانی هم Anti mage همچنان در حال push کردن بود و به فارم خود ادامه میداد و به این صورت Secret به Lower bracket سقوط کرد.

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی