بیوگرافی کروکی Kuroky دوتا 2

مصاحبه ها 11 شهریور 1398 یک دیدگاه بازدید

 

 

کروکی دوتا 2

بیوگرافی کوروش صالحی تخاصمی Kuroky

کوروش صالحی تخاصمی متولد ایران و بزرگ شده در برلین آلمان می باشد او در سال 1992 متولد شده است و اکنون ۲۶ سال دارد. در کودکی یک مشکل در پاهایش باعث شد نتواند ورزش های دیگر را به خوبی انجام دهد و به بازی های رایانه ای روی بیاورد و آن را جدی بگیرد.

کروکی بازی حرفه‌ای را از بازی دوتا آلستارز شروع کرد . در تیم های بسیاری در آلمان بازی کرد که مهمترین آن mousesport می باشد و از همان ابتدا از خود استعداد در این بازی نشان داد که سبک های جدید و ایده های نو در بازی اجرا می کرد.

در سال ۲۰۰۸ با بازیکن معروف puppey آشنا شد و رفاقت این دو از همانجا شکل گرفت بعد از مدتی و منتشر شدن بازی دوتا ۲ کروکی به این بازی روی آورد و در سال ۲۰۱۱ در مسابقات TI 1شرکت کرد که در این مسابقه برای تیم Gosugamers بازی کرد اما متاسفانه همه بازی‌ها را باختند و در مرحله اول از دور رقابت ها حذف شدند بعد از این شکست کروکی به تیم های دیگری رفت و در چند تیم شرکت کرد اما نتیجه خوبی از تیم ها نمی گرفت تا اینکه در سال ۲۰۱۳ با دوست قدیمی خود یعنی Puppey به تیم Navi پیوستند و از آنجا بود که همراه با بازیکنان دیگر توانست نتایج بسیار عالی بگیرد که بهترین آنها رتبه دوم در مسابقات TI3 بود که در فینال و آن مسابقه بسیار عجیب باخت. که همان باخت شروعی برای دلخوری ها بین بازیکنان شد .

در سال ۲۰۱۴ از تیم ناوی جدا شد و دوباره با دوست قدیمی خود یعنی puppey به تیم Secret پیوست.  در این تیم نیز توانستند نتایج بسیار عالی بگیرند اما در مسابقات TI نتوانستند حرفی برای گفتن داشته باشد. پس دوباره تصمیم گرفت از این تیم جدا شود تیم Liquid را تشکیل داد. در سال ۲۰۱۵ در مسابقات TI توانست با بازیکنان ناشناخته یک تیم بسیار قدرتمند تشکیل دهد که بازیکنانی از کشورهای اردن ، لبنان ، فنلاند و بلغارستان بود خوشبختانه توانست رتبه اول در این مسابقات را کسب کند. کروکی اکنون یکی از پولدار ترین بازیکنان ورزشهای الکترونیک در جهان می باشد که توانسته معروفیت و محبوبیت بسیار زیادی بین دوتا ۲ باز ها مخصوصا ایرانی ها کسب کند.

نظرات شما عزیزان

یک پاسخ به “بیوگرافی کروکی Kuroky دوتا 2”

  1. Arshia گفت:

    kuroki eshghe eshgh , vase manke ye olgoo bude

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی