قهرمانی تیم Liquid در EPICENTER Champions

اخبار تیم ها 27 اردیبهشت 1395 بدون دیدگاه بازدید

dota2

کشور سرد و زبانی متفاوت این بار برگزار کننده یک دوره مسابقات با نام EPICENTER Champions شد کشوری که بین تمامی دوتا 2 بازان شهرت خاصی دارد و در ویدئوها و عکس ها ساخته شده بازیکنان این کشور را مورد تمسخر قرار می دهند و مورد هجوم خیلی از ناسزاها ، از سوی کشورهای اروپایی می شوند البته در ایران هم بسیار شنیده می شود.اکثر دوستان یکی از مهم ترین علل باخت در بازی را وجود یک بازیکن روسی در تیم خود می دانند فکر کنم به اندازه کافی با این کشور و پلیرهایش آشنا شدیم.

برمیگردیم به قبل از فینال و بررسی چگونگی برد و باخت های هر دو تیم :

اول می پردازیم به Upper Bracket بازی های مستقیم تیم Liquid با تیم قدرتمند EG باید بازی کنه رقابتی سنگین و نفس گیر که خیلی ها از قبل برد تیم EG رو 100% می دانستند اما این ذهنیت در زمان مسابقه هر دو تیم عوض شد تیم Liquid با بازی بسیار زیبا و با کار تیمی قدرتمند توانست تیم EG را از میان بردارد و نگاه کارشناسان و تماشاگران به خود جلب کند.در سوی دیگر تیم معروف OG که با داشتن بهترین پلیر جهان یعنی Miracle پا به مسابقات گذاشت و در مقابل تیم Newbee که در آن بازیکنانی قدیمی مثل Chuan و Mushi وجود داشت قرار گرفت بازی به نظر راحت و ساده بود برای تیم OG اما رفته رفته تیم NewBee توانایی های خود را به رخ تیم حریف کشید و توانست یک بازی را با برد پشت سر بگذارد ولی تیم OG تیمی نبود که به این راحتی از گردونه مسابقات کنار برود و توانست این مسابقه را با برد تمام کند و در Upper Bracket بهمراه تیم Liquidباقی بماند .

حالا وارد Lower Bracket میشیم جایی که تیم های برتر جهان در آنجا برای رسیدن به فینال مسابقات تمام تلاش خود را می کنند.

همانطور که در عکس مشاهده می کنید تیم Secret و Virtus.Pro در راند اول کنار رفتن، حالا 2 تیم EG و NewBee که از Upper B باخت داشتند به Lower B امده اند و باید برای رسیدن به مرحله بعد رقابتی سنگین را انجام دهند بر خلاف خیلی از دوتا2بازان که تیم EG را در پای فینال تصور می کردند با باخت مقابل Col.D2 و در بازی دیگر NewBee با برد در مقابل تیم Alliance تعجب بسیاری را برانگیختن.و در ادامه تیم NewBee در مقابل تیم Col.DotA2 قرار گرفت و با 2برد تیم NewBee منتظر بازی بین تیم های Liquid و OG است باز برمیگردیم به قسمت Upper Bracket مسابقه ای هیجان انگیز و جذاب بین تیم های OG و Liquid که تیم Liquid با نتیجه ی 2 بر 0 بازی رو به اتمام رساند خیلی از طرفداران دوتا 2 روی بهترین پلیر جهان با کسب 9K Mmr انتظار دیگری از این تیم داشتند و در اینجا متوجه Teamwork میشیم که چقدر تاثیر گذار است در بازی و میتواند نتیجه را تغییر دهد.

سایت-دوتا-2

 

و در ادامه تیم Liquid یک پای فینال است و در قسمتی دیگر رقابت دو تیم NewBee و OG برای رسیدن به فینال و رقابت با تیم یکه تاز مسابقات Liquid .

در بازی اول تیم OG برنده می شود با درخشش Biggdaddy ولی در ادامه ChuaN که بهترین پلیر هیروی Lion هست بازی را پیش انداخت و در ادامه Hao با زدن 2 تا رمپیج  بازی را تمام کرد.و بازی سوم که بسیار حساس و زیبا شروع شد تقابل Mushi با Miracle بسیار دیدنی بود و باز Hao با هیروی اسپکتر بازی را تمام کرد و تیم NewBee راهی فینال شد تیمی متشکل از 3 بازیکن چینی.

بازی اول فینال با دادن هیروی Riki به Kuroky که در جدیدا با رل های ساپورت بازی میکرد عجیب بود اما این ترفند جواب داد و موجب برد تیم Liquid شد. :duel:

فروش-ایتم-دوتا-2

بازی دوم با درخشش Mushi نتیجه رو 1 بر 1 کرد.

دوتا-2

فینالی کاملا جذاب و پر از هیجان با وجود بیش از 300 نفر تماشاگر در سالن فشار و استرس را بر هر دو تیم بیشتر می کرد.بازی سوم با برد تیم NewBee سکوت سالن رو فراگرفت.

دوتا2-مسابقات

در بازی چهارم که اگر با برد تیم NewBee به اتمام می رسید قهرمان مسابقات میشد ولی اینطور نشد و با همکاری 2 هیرو iO و Gyro بازی با برد تیم Liquid به آخرین بازی کشیده شد.بازی فینال بصورت BO3 است یعنی هر تیمی که 3 تا بازی را ببرد قهرمان مسابقات خواهد بود.

dota-2

بازی پنجم رقابتی پر از استرس و هیجان و خیلی از بازیکن بر اثر فشار زیاد اشتباهاتی را مرتکب می شدند و تیم Liquid با غلبه بر فشار و استرس و با بازی منطقی تیم NewBee را در مشت خود گرفت و با کمی فشار توانستند بازی را با برد به اتمام برسانند و قهرمانی خود را در کشور روسیه و شهر مسکو جشن بگیرند و خاطره ای شیرین از این کشور در زندگی خود به یاد داشته باشند.

dota2

شما می توانید برای دیدن اهدای Cup قهرمانی به تیم Liquid وارد چنل سایت شوید.برای Join شدن به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. :haste:

جوایز مسابقه :

تیم اول : 250,000 دلار

تیم دوم :100,000 دلار

تیم سوم : 60,000دلار

تیم چهارم :30,000 دلار

تیم پنجم و ششم :20,000 دلار

تیم هفتم و هشتم :10,000 دلار

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی