میراکل دوتا 2

اخبار دوتا 2 10 شهریور 1398 بدون دیدگاه بازدید

میراکل دوتا 2

بیوگرافی میراکل بازیکن دوتا 2

آقای عمر البرقاوی معروف میراکل یکی از بازیکنان مطرح و حرفه ای های دوتا ۲ محسوب می شود . میراکل اکنون در تیم Liquid بازی می‌کند و مقام‌های بسیاری را کسب کرده است مادر عامر لهستانی و پدرش اردنی است زندگی حرفه ای میراکل از سال ۲۰۱۵ با تیم balkan bears یا خرس های بالکان شروع شد اما او تنها چهار ماه در این تیم ماند و بعد از مدتی از تیم اخراج شد. موقعی که او تیم نداشت تصمیم گرفت تا رنک خود را بالا ببرد تا در لیدر برد اروپا رتبه خوبی کسب کند و شروع کرد به بازی های rank. بعد از مدتی میراکل رتبه یک در اروپا را کسب کرد و بازیکنان دیگر مثل w33 که رتبه های خوب داشتند از پیشرفت او شگفت زده شدند.

بعد از کسب رتبه یک رنکینگ توسط N0tail به یک تیم دعوت شد و برای مسابقات TI 5 شروع به تمرین کردند و بعد از مدتی توانستند اسپانسر بگیرند و اسم تیم را OG بگذارند.  او توانست در مسابقات انتخابی (qualifier) خوب عمل کند و تیم اول مسابقات شوند. در این مسابقه بازی بسیار خوبی با هیرو shadow fiend داشته باشد و همه را شگفت زده کند و توانست بهترین بازیکن تورنمنت نیز شناخته شود.

بعد از مدتی و در سال ۲۰۱۶ از تیم جدا شد و به تیم Liquid پیوست و با بازیکنانی چون Kuroky توانست یک تیم قدرتمند را تشکیل دهد و مقام های بسیار زیادی را به اسم خود رقم بزند. بهترین مقام های او رتبه اول در TI 7 و رتبه دوم در TI 9 و همچنین رتبه سوم در TI 8 است که رکورد بسیار خوبی برای یک بازیکن حرفه ای محسوب میشود. همچنین گفتنی است که میراکل هفتمین بازیکن پولدار در بین تمامی بازیهای الکترونیک محسوب میشود با احتساب جایزه ای که از مسابقه TI 9 گرفت و رتبه دوم را کسب کردند تا کنون توانسته مبلغ $4,692,418 دلار را از مسابقات حرفه ای کسب کند و همانطور که اشاره شد رتبه 7 در میان پولدارترین بازیکنان ورزشهای الکترونیک را به خود اختصاص دهد.

همچنان خیلی ها بر این باورند که یکی از بهترین بازیکنان جهان است و در نقش خود هیچ کس قادر به مقابله با آن نیست. خلاقیت و مهارت این بازیکن مثال زدنی است و با آمدن آپدیت های جدید مشاهده شده که استراتژی های جدیدی را اجرا می کند که باعث شگفتی همه میشود.

نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:aaaah: 
:angel: 
:blink: 
:blush: 
:burn: 
:cheeky: 
:cool: 
:crazy: 
:cry: 
:blushh: 
:duel: 
:faceless: 
:frog: 
:alch: 
:stab: 
:trans: 
:devil: 
:disappear: 
:disapprove: 
:facepalm: 
:fail: 
:fire: 
:gross: 
:haappy: 
:happytears: 
:headshot: 
:hex: 
:highfive: 
:huh: 
:hush: 
:laugh: 
:rage: 
:sad: 
:sick: 
:sleeping: 
:smile: 
:snot: 
:stunned: 
:surprise: 
:tears: 
:thinking: 
:troll: 
:wink: 
:yolo: 
:invise: 
:double: 
:illusion: 
:haste: 
:regen: 
:ggdire: 
:ggradiant: 
 
برترین مطالب هفته
مطالب تصادفی